Firmamız

Guzelyalihaliyikama.NET

Halı yıkama işine 2013 yılında giren Güzelyalı Halı Yıkama fabrikası dünden bu güne bu kısa zamanda uzun bir yol almıştır. Gerek tecrübemiz ile gerekse teknolojinin imkanları ile sektöre örnek teşkil eden fabrikamız ile tüm Güzelyalı, Esenyalı, Aydınlı semtlerine halı yıkama hizmeti veriyoruz. Adresinizden ücretsiz servisimiz ile halılarınızı alıyor fabrikamızda yıkandıktan sonra adresinize ücretsiz halı yıkama servisimiz ile teslim ediyoruz.

Vizyonumuz: Sektöre örnek bir fabrika kurarak bu işin olması gerektiği gibi en profesyonel şekilde halıları yıkamak en büyük hedefimiz.

Misyonumuz: Ülke ekonomisine ve iş gücüne de elimizden geldiğince fayda sağlamak da misyonumuzdur.

Hizmetlerimiz arasında halı yıkama başta olmak üzere, koltuk yıkama, battaniye yıkama, yerinde halı yıkama başlıca hizmet verdiğimiz alanlardır. Müşteriye verdiği değer ile rakiplerinden ayrılan Güzelyalı halı yıkama fabrikası en kaliteli hizmeti müşteriye ulaştırmaktadır. Bu manada hem personelimizi eğitiyor hem de son teknoloji makine ve ekipman kullanıyoruz. Bizden fiyat almadan halı yıkatmamanızı özellikle hatırlatıyoruz.

Esenyalı halı yıkama profesyonel hizmet
Esenyalı halı yıkama Tertemiz halılar
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars 3 Oy, Ortalama Puan: 5,00
Loading...
İçeriği Paylaş