Hizmetlerimiz

Firmamız halı yıkama sektöründe en iyi hizmeti verebilmek için canla başla çalışmaktadır. Kurulduğu ilk günden itibaren müşteri-esnaf ilişkisine büyük önem veren firmamız müşteri memnuniyetini de en üst düzeyde gerçekleştirmiştir. Halı yıkama işinden haricinde firmamız aşağıdaki hizmetleri de profesyonel olarak vermektedir:

Halı yıkama

Güzelyalı Halı Yıkama Fabrikası Hizmetleri:

Halı Yıkama, profesyonel olarak verdiğimiz halı yıkama işinde tecrübemiz ile ve müşteri memnuniyeti ile güvenilir firmalar arasında yer almaktadır.

Yerinde Yıkama, evlerinizdeki veya iş yerlerinizdeki sabit halıları veya koltuklarınızı titizlikle yıkamakta ve temiz bir şekilde teslim etmektedir.

Battaniye Yıkama, battaniyeler için dert etmenize gerek, arayın profesyonel makinelerde yıkayıp teslim edelim.

Yorgan Yıkama, yorganları çamaşır makinelerinde yıkamanız çok zordur, profesyonel hizmet almanız büyük önem taşımaktadır.

Koltuk Yıkama, firmamız adresinize gelerek koltuk, sandalye veya komple oturma gruplarınızı yıkamaktadır.

Güzelyalı Halı Yıkama fabrikası yaz kış fark etmeden halılarınızı ve diğer ürünlerinizi 4 mevsim yıkamaktadır. Kış mevsiminde dahi halılarınızı bir kaç gün içinde teslim etmekteyiz. Halılarınız mı yıkanacak? Arayın halılarınız profesyonel ellerde yıkanmaktadır.

Güzelyalı halı yıkama tertemiz halılar
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars 4 Oy, Ortalama Puan: 5,00
Loading...
İçeriği Paylaş